Телефонуйте зараз!

(050) 447-66-46,   (067) 975-65-30,   (067) 975-65-05 

Ми раді Вам представити нашу нову запатентовану розробку маневрового пристрою.

 

ТОВ «Вінтал ПЛЮС» розпочало свою діяльність ще на початку 90-х років двадцятого століття і успішно веде свою діяльність в наш час за рахунок високої якості виробництва, діяльності, спрямованої в першу чергу на задоволення потреб клієнта, наявність висококваліфікованого персоналу і наявності добре розвинутою виробничою бази і інфраструктури, що склалася. За період існування підприємство вже створило собі добре ім'я на ринку України.

Займається в основному розробкою, виготовленням, монтажем та технічним обслуговуванням продукції, яка потрібна для переміщення вантажів. Спеціалізується широким асортиментом продукції, має досить різноманітну номенклатуру робіт. Маючи в наявності якісне обладнання та добре організовану команду висококваліфікованих працівників, допоможе кожному клієнту в питанні забезпечення промисловим обладнанням, вантажопідйомними механізмами та іншими металевими конструкціями.

Продукція ТОВ «Вінтал ПЛЮС» є якісною і надійною. Працівники з значним стажем роботи і високою професійністю швидко і своєчасно виготовлять або відремонтують виріб будь-якої складності. Цінова політика підприємства є демократичною, тому ціна відповідає якості.

«Вінтал ПЛЮС» - це ДОСТУПНІСТЬ, забезпечення ГАРАНТІЇ на виріб і отримання саме того, що потрібно Вам!

Замовниками ТОВ «Вінтал ПЛЮС» є також і закордонні споживачі.

Звертайтеся до «Вінтал ПЛЮС» і Ви самі переконаєтеся в перевагах співпраці з нами!

Знайти нас можна за адресою: м.Вінниця, вул. Привокзальна 40а

Товары

Корзина

0 Товары - 0.00 грн
В корзину

Наши услуги

  • Качество изготовления и обслуживания
  • Минимальные сроки изготовления
  • Продуктивность и долгоработоспособность

Наши конструкции

Наши конструкции применяются даже на самых сложных строительных обьектах.

Про “ВІНТАЛПЛЮС”

ТОВ "ВінталПЛЮС" підприємство, що використовує сучасні технології у виробництві та управлінні, набирає обертів у виготовленні і ремонті підйомно-транспортних механізмів.

НАШІ ПОСЛУГИ

"ВінталПлюс" займається в основному розробкою, виготовленням, монтажем та технічним обслуговуванням продукції, яка потрібна для переміщення вантажів. Спеціалізується широким асортиментом продукції, має досить різноманітну номенклатуру робіт.

СПІВРОБІТНИЦТВО З НАМИ

"ВінталПлюс" - це ДОСТУПНІСТЬ, забезпечення ГАРАНТІЇ на виріб і отримання саме того, що потрібно Вам! Звертайтеся до «Вінтаєв ПЛЮС» і Ви самі переконаєтеся в перевагах співпраці з нами!

НАШ ПЕРСОНАЛ

Працівники з значним стажем роботи і високою професійністю швидко і своєчасно виготовлять або відремонтують виріб будь-якої складності. Продукція ТОВ "ВінталПЛЮС" є якісною і надійною.

НАШІ КООРДИНАТИ

КОНТАКТИ

Для зв'язку з нами скористайтеся інформацією нижче:

Адреса: 21001, м. Вінниця, вул. Привокзальна 40а

Моб: (050) 447-66-46

Моб: (067) 975-65-30, (067) 975-65-05

Email: vintalplus@gmail.com

Пн.-Пт. 8.00 до 17.00
Сб.-Нд. - вихідні

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК