×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 22

Версия для печати
Вторник, 22 Май 2012 00:00

Про нас

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Ми раді Вам представити нашу нову запатентовану розробку маневрового пристрою.

  

ТОВ «Вінтал ПЛЮС» розпочало свою діяльність ще на початку 90-х років двадцятого століття і успішно веде свою діяльність в наш час за рахунок високої якості виробництва, діяльності, спрямованої в першу чергу на задоволення потреб клієнта, наявність висококваліфікованого персоналу і наявності добре розвинутою виробничою бази і інфраструктури, що склалася. За період існування підприємство вже створило собі добре ім'я на ринку України.

 

Займається в основному розробкою, виготовленням, монтажем та технічним обслуговуванням продукції, яка потрібна для переміщення вантажів. Спеціалізується широким асортиментом продукції, має досить різноманітну номенклатуру робіт. Маючи в наявності якісне обладнання та добре організовану команду висококваліфікованих працівників, допоможе кожному клієнту в питанні забезпечення промисловим обладнанням, вантажопідйомними механізмами та іншими металевими конструкціями.

 Продукція ТОВ «Вінтал ПЛЮС» є якісною і надійною. Працівники з значним стажем роботи і високою професійністю швидко і своєчасно виготовлять або відремонтують виріб будь-якої складності. Цінова політика підприємства є демократичною, тому ціна відповідає якості.

 «Вінтал ПЛЮС» - це ДОСТУПНІСТЬ, забезпечення ГАРАНТІЇ на виріб і отримання саме того, що потрібно Вам!

 

Замовниками ТОВ «Вінтал ПЛЮС» є також і закордонні споживачі.

 

Звертайтеся до «Вінтал ПЛЮС» і Ви самі переконаєтеся в перевагах співпраці з нами!

 

Знайти нас можна за адресою: м.Вінниця, вул. Привокзальна 46

 

 

Прочитано 213271 раз Последнее изменение Воскресенье, 10 Январь 2021 14:55